AS Motor - AS 940 Sherpa 4WD

ZDARMAZDARMA
AS Motor - AS 940 Sherpa 4WD
487 417 Kč
Na dotaz

motor Briggs & Stratton Professional
výkon 24 HP
záběr 90 cm/surfovací sekací ústrojí
hydrostatická převodovka
uzávěrka diferenciálu
hmotnost 290 kg
včetně žacího ústrojí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekačka na vysokou trávu se stálým pohonem všech kol

AS 940 Sherpa 4WD je robustní traktorová sekačka na obtížný terén a vysokou trávu.  Dvouválcový motor Briggs & Stratton o objemu 724 ccm a výkonem 27 k, olejovým a palivovým čerpadlem, dosahuje plošného výkonu 5500 m²/h. Trvalý pohon všech kol zajišťuje lepší trakci při jízdě do kopce a bezpečnější brždění při jízdě z kopce. Kdykoliv lze aktivovat uzávěrku diferenciálu. Hydrostatická převodovka se ovládá pákou pohonu, která rovněž řídí jízdu vpřed, couvání, brzdu a parkovací brzdu. Brzdový pedál vrací páku pohonu do neutrální polohy a automaticky aktivuje parkovací brzdu.

AS 940 Sherpa 4WD je vybavena systémem křížových nožů a dosahuje skvělých mulčovacích výsledků i v hustém porostu a trávě do výšky 1,5m. Spodní nůž je chráněn volnými konvovými noži a trávu sekají, zatímco mulčovací nůž umístěný nad nimi, rozemílá stébla trávy na malé částečky. Mulčovaná tráva vychází ze stroje mezi koly a tím je sekání na svazích  a v mokrém terénu bezpečnější. Plovoucí žací skříň se vyhýbá překážkám a chrání nože před poškozením. Výšku sekání lze nastavit na 5 úrovní v rozmezí 50–105 cm. Ještě lepší mulčovací výsledky zajistí volitelná mulčovací sada.

Stabilita a pohodlí

AS 940 Sherpa 4WD podává skvělé výsledky i ve velmi těžkých podmínkách díky svému vysoce stabilnímu trubkovému rámu. Sedadlo je délkově nastavitelné a stroj tak může pohodlně ovládat i vysoká osoba. Mezi bezpečnostní prvky stroje patří nízké těžiště, pevný a sklopný ochranný rám a nárazníky chránící před větvemi. Bezpečný transport zajišťují integrovaná upevňovací oka.

AS 940 Sherpa 4WD je navržena pro nepřetržitý provoz a má dva oddělené větrací okruhy pro chlazení motoru a hydrostatické převodovky. Motor je chlazen vzduchem shora a vypouští ho do strany, hydrostatická převodovka je chlazena vzduchem zezadu a vypouští ho směrem dolů. Tento systém zabraňuje přehřívání a zajišťuje dlouhou životnost stroje.

TECHNICKÉ PARAMETRY
 
Záběr sečení 90 cm
Výška sečení 50-105 cm
Nastavení výšky sečení centrálně 5 úrovní
Pracovní rychlost max.&nbsp,(M? / h) 5500 m2/h
Výška sečené trávy (cm) cca 150 cm
Max. pracovní náklon 36%
Motor Briggs&Stratton 44 Profesional Series 8, 24 HP
Startování Elektrostartér
Pohon pohon všech čtyř kol, hydrostatická převodovka s diferenciálem
Hmotnost (kg) 290 kg
Rozměry (cm L / W / H) 191/98/152 cm
Poloměr otáčení (m) cca. 1,4 m
Obsah palivové nádrže&nbsp, 15 l
Hladina akustického hluku LWA (dB (A)) 100 dB
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: