O nás

 Naše společnost působí na trhu již od roku 1996. Za krátkou dobu se stala významnou obchodní firmou, která se zabývá těmito oblastmi:

Vytvořili jsme nové přehledné webové stránky www.ekovozitka.cz zaměřené jen na elektromobilitu a to elektrické skútry, elektrické koloběžky, elektrické seniorské vozíky, invalidní vozíky, pracovní tříkolky atd.

V našem sortimentu jsou produkty od renomovaných značek Husqvarna, Stiga, Seco Group, Vari, Honda, Dakr, Laski, Eliet, Bystroň...

Nedílnou součástí nabídky produktů naší firmy je i poradenská činnost. Ta vychází z dlouholetých zkušeností našich pracovníků ve výše uvedených oblastech. Od počátku činnosti je velká pozornost věnována budování odpovídající pozici na trhu. K tomu nemalou měrou přispívá cílená a pečlivá starost o zákazníky včetně rychlého a dobře fungujícího servisu.

Dlouholetým cílem naší společnosti zůstává zvýšení úrovně služeb poskytovaných našim zákazníkům a tím i zajištění jejich plné spokojenosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení