AS Motor - AS 920 2WD

ZDARMAZDARMA
AS Motor - AS 920 2WD
396 642 Kč
Na dotaz

motor Briggs & Stratton Profesional
výkon 24 HP
záběr 90 cm/surfovací sekací ústrojí
hydrostatická převodovka
uzávěrka diferenciálu
hmotnost 280 kg
včetně žacího ústrojí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlá a obratná traktorová sekačka s uzávěrkou diferenciálu pro středně strmé svahy

AS 920 Sherpa 2WD dosahuje plošného výkonu 9450 m² /h díky pracovní šířce 90 cm a dvouválcovému motoru Briggs & Stratton o objemu 724 ccm a výkonu 27 k. Uzavřená plovoucí žací skříň chrání nože i trávník, protože se nože nedotknou země. Poloměr otáčení sekačky AS 920 Sherpa 2WD je 65 cm.

AS 920 Sherpa 2WD je vybavena systémem křížových nožů a dosahuje skvělých mulčovacích výsledků i v hustém porostu a trávě do výšky 1,5m. Spodní nůž je chráněn volnými konvovými noži a trávu sekají, zatímco mulčovací nůž umístěný nad nimi, rozemílá stébla trávy na malé částečky. Mulčovaná tráva vychází ze stroje mezi koly a tím je sekání na svazích a v mokrém terénu bezpečnější. Výšku sekání lze nastavit na 5 úrovní v rozmezí 50-105 cm. Ještě lepší mulčovací výsledky zajistí volitelná mulčovací sada.

Pohodlná a bezpečná obsluha

Hydrostatická převodovka umožňuje obsluze přizpůsobit rychlost stroje v terénu a dosahuje 10,5 km/h při jízdě vpřed a 8,2 km/h při couvání. Snadno jednou pákou se ovládá  pohon, brzda a parkovací funkce.  Je-li třeba lepší pohon a trakce, aktivujete uzávěrku diferenciálu.

Komfort a stabilita

Díky vysoce stabilnímu trubkovému rámu si AS 920 Sherpa 2WD poradí i v náročných podmínkách. Sedadlo je odpružené a délkově nastavitelné, a tak se sekačkou pohodlně může pracovat i osoba vysoká 1,9 m. K bezpečnostním prvkům patří nízké těžiště, pevný a sklopný ochranný rám  a nárazníky chránící před větvemi. V rámu jsou integrována upevňovací oka zajišťující bezpečný převoz stroje.

Navržena na nepřetržitý provoz

AS 920 Sherpa 2WD má dva oddělené větrací okruhy pro chlazení motoru a hydrostatické převodovky. Motor je chlazen vzduchem shora a vypouští ho do strany, hydrostatická převodovka je chlazena vzduchem zezadu a vypouští ho směrem dolů. Tento systém zabraňuje přehřívání a zajišťuje dlouhou životnost stroje.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

 
Záběr sečení 90 cm
Výška sečení 50-105 cm
Nastavení výšky sečení centrálně 5 úrovnÍ
Pracovní rychlost max.&nbsp,(M? / h) 6500 m / h - 9450 m / h
Výška sečené trávy (cm) cca 150 cm
Max. pracovní náklon 32%
Motor Briggs&Stratton Profesional Series 8, 24 HP
Startování Elektrostartér
Pohon pohon zadních kol, hydrostatická převodovka s diferenciálem
Hmotnost (kg) 280 kg
Rozměry (cm L / W / H) 191/98/152 cm
Poloměr otáčení (m) cca. 0,6 m
Obsah palivové nádrže&nbsp, 15 l
Hladina akustického hluku LWA (dB (A)) 100 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: