AS 1040 YAK 4WD XL

ZDARMAZDARMA
1040xl
706 241 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

motor Briggs & Stratton 
výkon 23 HP
záběr 100 cm
hydrostatická převodovka
uzávěrka diferenciálu
hmotnost 351 kg
rychlost 7,3 km/h

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silný, robustní, doma v obtížném terénním terénu

Robustní cepová sekačka AS 1040 YAK 4WD XL je vyrobena pro náročné použití v nerovném, drsném, strmém a zvlněném terénu. Sekačka s pojezdem drtí bez námahy a spolehlivě rozsáhlé zelené plochy, růst až 1,50 metru, podrost a drhnutí. Díky tomu je tato cepová sekačka vhodná pro profesionální použití poskytovateli služeb, místními úřady a dodavateli zahrad a terénních úprav. Pro jízdu v terénu je zásadní nízké těžiště a velké pneumatiky XL pro ještě větší světlou výšku než AS 1040 YAK 4WD.

Agregát s přímým pohonem cepového hřídele

AS 1040 YAK 4 WD XL je poháněn profesionálním motorem Vanguard V-Twin. Horizontální motor poskytuje maximální výkon 23 hp (17,2 kW) při zdvihovém objemu 627 cm3 a přenáší energii přes klínové řemeny přímo na cepový hřídel. Optimální přísun čerstvého vzduchu do motoru zajišťuje cyklónový vzduchový filtr. Díky olejovému a palivovému čerpadlu je AS 1040 YAK 4WD XL plně vhodný pro svahy.

Plynulý pohon všech kol s funkcí tempomatu

Díky hydrostatickému pohonu lze cepovou sekačku s pojezdem pohodlně a nepřetržitě řídit v rozsahu 7,3 km / h dopředu a 6,8 km / h vzad. Trvalý pohon všech kol a světlá výška XL zajišťují nejlepší možný pohon v jakémkoli terénu. Diferenciál zadní nápravy lze kdykoli uzamknout nožním pedálem. Řízení je jednoduché a pohodlné pomocí páky ručního ovládání. Do parkovací páky je integrována také automatická parkovací brzda a funkce tempomatu. Z bezpečnostních důvodů má stroj stejně jako osobní automobil pedál nouzového brzdění pro pravou nohu.

Surfovací cepová sekačka s Y cepy

Mulčovací žací ústrojí s cepem 56 Y a pracovní šířkou jednoho metru vytváří plošné výkony až 7 300 m² / h. Řezaný materiál se nanáší jako vrstva mulče rovnoměrně po celé pracovní šířce. Řezací vzor, ​​i při velmi vysoké vegetaci, je vizuálně homogenní a atraktivní. K dispozici je 7 úrovní pro nastavení výšky sečení od 30 do 110 mm. Kyvadlové zavěšení žacího ústrojí umožňuje, aby se mohl posunout nahoru, když sedí po stranách nebo když působí na nože velkou silou (surfovací žací ústrojí). Je tak maximálně zabráněno poškození žacího ústrojí, rotoru a cepů. Asymetrické uspořádání žacího ústrojí umožňuje efektivní sečení okrajových oblastí a překážek.

Vysoký komfort sezení a ergonomie

Ergonomická a vzpřímená poloha sedu ve stroji zajišťuje dostatek prostoru pro nohy pro obsluhu až do výšky 1,95 m. Sedadlo lžíce lze nastavit na délku tak, aby vyhovovalo každému uživateli. Inovativní systém odpružení s tlumením koncové polohy je také individuálně a plynule nastavitelný tak, aby vyhovoval každému řidiči. Všechny ovládací prvky jsou navíc logicky uspořádané a pohodlně přístupné. Hliníkové boční panely chrání ruce řidiče před trny a podrostem. Standardní ochrana proti defektu s motorem AS „Plattfuss-Stop spolehlivě zabraňuje prasknutí pneumatik.


Trvalý pohon všech kol s přepínatelnou uzávěrkou diferenciálu pro zadní nápravu. Standardně velké pneumatiky velikosti XL s vysokou světlou výškou a těsnicí hmotou AS Motor.

Stabilní a robustní asymetricky uspořádaná cepová sekačka. Žací ústrojí a samotné nože ustupují nerovnostem terénu a cizím předmětům.

Perfektní výsledky sečení po celé pracovní šířce.

Pohon rotoru cepu a snížená potřeba překrytí dráhy zaručují vysoké pracovní rychlosti.

Stabilní rám se čtvercovými trubkami s konstrukcí optimalizovanou pro hmotnost, hydrostatickým přenosem s nízkou údržbou a optimálním chlazením.

Nízké těžiště a pohon všech kol zaručují bezpečnost na svazích.

Vyvážené rozložení hmotnosti - 45% na přední nápravu a 55% na zadní - zajišťuje vynikající trakci a bezpečnou práci v každém terénu.

Maximální bezpečnost obsluhy díky stabilní sklopné tyči, integrovanému bezpečnostnímu spínači na sedadle řidiče a nožnímu pedálu nouzového zastavení. Upevňovací body na zařízení umožňují bezpečnější přepravu.

Cepy a hnací řemen lze snadno vyměnit pomocí příslušných servisních výřezů a otvorů. Rychlý přístup ke všem bodům údržby.

 

Technické údaje:

šířka sečení 100 cm
výrobce motoru B&S
motor Vanguard V-Twin 3864
zdvihový objem 627 cm³
max. výkon 17,2/23,0 kW (k)
jmenovitý výkon 15,5/21,1 kW (k)
jmenovité otáčky 3600 ot./min
pohon hydrostat
max. rychlost 7,3 km/h
výška sečení 30 - 110 mm
objem nádrže 16,5 l
rozměry D/Š/V 199x122x162 cm
hmotnost 351 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: