Elektrická čtyřkolka Selvo 41000 Li

ZDARMAZDARMA
Elektrická čtyřkolka Selvo 41000 Li
63 990 Kč
Na dotaz

Max. rychlost: 25 km/h
Dojezdová vzdálenost: až 50 km (v závislosti na terénu, stylu jízdy, stavu nabíjení, teploty a zatížení.)
Doba nabíjení: 6 - 8  hodin
Nosnost: 150 kg
Hmotnost: 120 kg


Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyřkolový elektrický skútr s výjimatelnou lithiovou baterií (LiFePO4) je úplnou novinkou. 

Výjimečný výkon 1000W a silový převod zajišťuje pocit skutečné síly, plynule reaguje na otočení rukojeti s ovladačem výkonu a to i v kopcovitém terénu nebo při rozjezdu z křižovatky.

Selvo 41000Li se ideálně hodí k dojíždění do práce, na nákup apod.

Stabilitu zajišťuje čtveřice kol s větším průměrem, kvalitní odpružení a pneumatiky.

Pro příjemnější nástup a větší účinnost brzdného účinku jsou použity přední hydraulické kotoučové brzdy.

Díky designu připomínajícímu motocykl si budete připadat důstojně a stylově i v provozu, kde je toto vozidlo certifikováno jako jízdní kolo.

Výbava jako je nabíjecí USB port, zamykatelný úložný box a odkládací prostor na drobnosti jistě také přijdou vhod každodennímu uživateli. 

Výhodou nového modelu je výjimečná životnost zcela bezúdržbové baterie 3000 až 5000 cyklů. Baterie jde navíc uživatelsky vyjmout a nabíjet zvlášť mimo stroj.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Hmotnost 120 kg
Rozměry 150 x 70 x 102 cm
Maximální rychlost 25 km/h
Dojezd až 50 km - díky typu baterie lze pravidelně využívat celou kapacitu
Motor 1000W (bezkartáčkový motor, silový převod)
Baterie Lithiová (LiFePO4) 60V 20AH (1200Wh)
3000 až 5000 cyklů.
Vyjímatelná pro nabíjení
Čas dobíjení 6-8 hod.
Brzdy Přední – kotoučové hydraulické
Zadní – bubnové
Kola Přední: 3.0-8
zadní: 3.0-10
Rozvor kol 103 cm
Nosnost 150 kg
 
 

Čtyřkolový elektrický skútr SELVO 41000 a jeho varianty jsou dopravní prostředky 21 století. V minulosti používané hlučné a nákladné mopedy s chybějícím výkonem nyní střídají elektro skútry. Pokud jde o značku SELVO, jsou navíc i stabilní, snadno ovladatelné a tak vhodné mimo jiné i pro méně obratné osoby jako jsou senioři, osoby se zdravotním postižením apod. Ideálně se pro ně hodí k návratu do aktivního života i k dojíždění do práce, na nákup, na procházku se psem atd. Na strojích si však plno zábavy užijí i čistě volnočasoví nadšenci.

Čtyřkolky SELVO se nabízejí v různých variantách baterie a brzdy pro různě zdatné uživatele a různou životnost baterií. Vždy však s výjimečným silovým převodem, který hbitě a plynule reaguje na otočení rukojeti s ovladačem výkonu a to i ve velmi kopcovitém terénu nebo při rozjezdu z křižovatky. Pro méně zdatné osoby lze jednoduše snížit maximální rychlost a stroj se tak stává bezpečným i pro ty, kteří se jinak bojí jízdy na jakémkoliv vozidle

Nevadí, že neumíte držet rovnováhu na jízdním kole. Stabilitu zajišťuje široký rozchod kol, nízké těžiště, kvalitní odpružení a pneumatiky. I tak ale bez problému projedete běžnými dveřmi o šířce 80 cm. 

Díky designu připomínajícímu motocykl si budete připadat důstojně a stylově i v provozu. Vozidlo je zařazeno do kategorie zvláštní vozidlo.

Výbava jako je zamykatelný úložný box a odkládací prostor na drobnosti jistě také přijdou vhod každému uživateli, ať už na nákup nebo výlet.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JN Avatar autora | 6.5.2024
Čtyřkolka jezdí výborně, spolehlivá, 3 rychlosti, plně vyhovuje našim potřebám. Obchod velice příjemně komunikuje. Doporučuji.
5
FB Avatar autora | 11.2.2022
Nad koupi čtyřkolky jsem dlouho přemýšlel, rozhodl jsem se když jsem ji viděl a mohl si ji prohlédnout. S nákupem jsem spokojen. Pro nemoc jsem sni nemohl prozatím moc projet je jsem si vyzkoušel její ovládáni. Ujel jsem jen 5 km. Postrádám jed náhradní kličce bojím se jako starší pan že je mohu založím a co potom. Až otepli tak věřím že ji plně využijí. Co se tyče prodejny tak jsem velice spokojen za ochotu a velmi rychlé vyřízeni mé objednávky .Postrádám jen to zda v případě nějakých problému (poruchy) se mohu obrátit na nějaký servis v mem okolí nebo na Vás. ,

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: