ARIENS ZERO-TURN ZENITH E

ZDARMAZDARMA
ZERO TURN ZENITH E cover
1 Kč
Na dotaz

Ariens ZENITH E je plně komerční, celodenní elektrická sekačka s nulovým otáčením.

Je vybaven čtyřmi lithium-iontovými bateriemi FusionCore, které nabízejí 5,5 hodiny nepřetržitého sekání* na jedno nabití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÝHODY BATERIE vs VÝKON BENZÍNU

Nový Ariens ZENITH E je plně komerční, celodenní elektrická sekačka s nulovým otáčením. Je vybaven čtyřmi lithium-iontovými bateriemi FusionCore, které nabízejí 5,5 hodiny nepřetržitého sekání* na jedno nabití. Model ZENITH E může zahradním architektům poskytnout možnost přístupu k zakázkám, kde je požadavek na nízké emise a nízkou hlučnost. ZENITH E je nekompromisní, plně komerční bezotáčková sekačka s bateriovou technologií, která je určena pro „reálné“ použití a celodenní sekání v téměř každém městském prostředí.

Sekačka ZENITH E je zkonstruována tak, aby vydržela dlouhou dobu, a díky nižší údržbě a minimálním nákladům na její provoz zajišťuje rychlou návratnost investice. Neberte nás jen za slovo, použijte naši kalkulačku návratnosti investic prostřednictvím speciální mikrostránky a přesvědčte se sami.

Čtyři vyměnitelné lithium-iontové baterie s utěsněnou životností a napětím 56 V a kapacitou 4 kWh budou jezdit pouze na jednu sadu a řezat na dvě. Dosáhněte až 5,5 hodiny nepřetržitého sekání na plné nabití - v závislosti na podmínkách sekání.

INTELIGENTNÍ VYROVNÁVÁNÍ ZÁTĚŽE: Tento patentovaný systém řízení vyvažuje výkon zařízení ZENITH E. Z plných baterií čerpá pouze do té doby, dokud nedosáhnou stejné úrovně jako baterie s menším nabitím. Nejdříve se čerpá energie z plně nabitých baterií a poté ze všech čtyř baterií rovnoměrně, čímž je zajištěn konzistentní výkon a snížení výkonu po celou dobu provozu.

VLASTNÍ ELEKTRICKÉ TRANSFORMAČNÍ NÁPRAVY: Bezkartáčový elektromotor ve spojení s dvojitou redukční planetovou převodovkou poskytuje stejný pocit jako benzinový komerční bezotáčkový stroj.

Silná ocelová palubní deska o tloušťce 10 mm je svařená, což zajišťuje vynikající pevnost, trvanlivost a odolnost proti nárazu

CELOODPRUŽENÉ SEDADLO A OPĚRKY RUKOU: Celoodpružené sedadlo s vysokým opěradlem a polstrovanými opěrkami rukou pro celodenní pohodlí.

ROPS: Systém ochrany proti převrácení (ROPS) je součástí standardní výbavy a poskytuje dodatečnou ochranu obsluhy.

Označení Šířka sečení Typ žacího ústrojí Pozemní rychlost (dopředu/zpět)
Zenith E 48 122 cm (48") Boční výhoz 17,7 km)h / 8,9 km/h
Zenith E 48R 122 cm (48") Zadní výhoz 17,7 km)h / 8,9 km/h
Zenith E 52 132 cm (52") Boční výhoz 17,7 km)h / 8,9 km/h
Zenith E 52R 132 cm (52") Zadní výhoz 17,7 km)h / 8,9 km/h
Zenith E 60 152 cm (60") Boční výhoz 17,7 km)h / 8,9 km/h
Zenith E 60R 152 cm (60") Zadní výhoz 17,7 km)h / 8,9 km/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: