MultiOne 8.4S / 8.5S

Na dotaz
Neohodnoceno
Značka: MultiOne
1 Kč
Na dotaz

Zdvihová síla: 1280 / 1300 kg
Výkon motoru: 40 / 50 HP
Max. rychlost: 23 / 28 km/h
Tlačná síla: 2050 kgf
Výška zdvihu: 2,98 / 2,90 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční kloubový nakladač MultiOne 8 je novým řešením pro všechny uživatele, kteří potřebují vysoký točivý moment a rychlost kloubových nakladačů.

 Nakladač MultiOne řady 8 je model vybavený robustním teleskopickým výložníkem a novou generací rámu stroje.

Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem s uzávěrkou na všech čtyřech kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor zn. POCLAIN) dále je vybavený systémem prokluzu kol DBS, který jednoduše zabraňuje smýkání kol např. na travnatém nebo jemném povrchu a tím zabraňuje jeho poškození. V základní výbavě disponuje i děličem točivého momentu, který rozděluje kroutící moment rovnoměrně na všechna čtyři kola.

Je poháněný tříválcovým dieselovým motorem YANMAR.

Model s označením „+“ se vyznačuje větší tlačnou silou a model označený „S“ se vyznačuje ještě navíc větší pojezdovou rychlostí.

Stroj je vybaven teleskopickým výložníkem s paralelogramem, v základní výbavě s multifunkčním joystickem a elektrohydraulickou parkovací brzdou na předních kolech.

Na přání lze vybavit řadu 8 prosklenou kabinou s topením nebo klimatizací!! Řada 8 má jako všechny modely velice malý bod vnitřního otáčení a díky svým rozměrům 128cm šířky, 270cm délky, 204cm výšky a váze pouhých 1740 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržba prostranství, zahrad, atd.

Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Velice oblíbený je i jako domácí pomocník soukromém sektoru. 

Právě díky svému výkonu a možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok.

Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, podkop, půdní vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

 
 

Technické parametry

 
MultiOne 8.4S / 8.5S
Zdvihová síla: 1280 / 1300 kg
Výkon motoru: 40 / 50 HP
Max. rychlost: 23 / 28 km/h
Tlačná síla: 2050 kgf
Průtok:72 / 75 l /min
Výška zdvihu: 2,98 / 2,90 m
Hmotnost: 1740 / 1750 kg
Výška: 2040 / 2020 mm
Šířka: 1280 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: