DRTIČ A LIS OVOCE NEREZOVÝ 220V

ZDARMAZDARMA
DRTIČ A LIS OVOCE NEREZOVÝ 220V
57 710 Kč
Na dotaz

elekromotor o výkonu 1,5kW/220V

Ovoce lisuje hydraulický píst pod tlakem až 3tuny

nerezový koš o objemu 30l

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento stroj je kombinovaný drtič a lis na ovoce. Konstrukčně je toto zařízení řešeno jako jeden stroj. Obsluha není náročná a zvládne ji jeden člověk.

Drtič a lis je vybavený kolečky a táhlem pro manuální pohyb po dlažbě či zahradě. Násypka pro drcení do niž sypeme ovoce je kompletně z nerezové oceli. Ovoce drtí kotouč z nerezové oceli při 1500 ot/min. Vysoké otáčky nám zaručí, že ve výsledné drti nezůstávají hrubé kousky a vzniká nám pyré vhodné pro následné lisování. Lisovací koš do kterého padá drť ovoce je NOVĚ z nerezové oceli a jeho objem je 30l. Ovoce lisuje hydraulický píst pod tlakem až 3tuny. Celé zařízení je poháněno jedním elekromotorem o výkonu 1,5kW/220V.

Pro drcení je vhodné téměř veškeré ovoce a zelenina např. jablka, hrušky, banány, nektarinky, broskve, pomeranče, řepa, mrkev, atd... Pro následné lisování zejména ovoce jako jablka, hrušky, nektarinky, pomeranče a další dle vlastního uvážení.

NOVINKA: nově jsme začali vyrábět lisovací koš kompletně z nerezové oceli. V předešlé době byl lisovací koš z bukového dříví. Nerezová ocel má mnohem delší životnost oproti dřevu. Zároveň má koš jiné prostupy pro lisovaný mošt čímž jsme docílili lepšího odtoku a funkčnosti.

Lisovací plachetka a dřevěné podložky jsou součástí stroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: