Detailní popis produktu
Samojízdná sekačka STIGA Combi 753 S má šířku záběru 51 cm a hybridní sběrný koš o objemu 60 litrů s indikátorem naplnění sáčku na trávu. V ocelovém šasi je uložen spolehlivý motor STIGA o objemu 166 cm3 a čistém výkonu 2,60 kW při 2900 ot. Sekačka Combi 753 S umožňuje vybrat si ze 4 různých funkcí sečení: zadní výhoz, boční výhoz, sběr nebo mulčování, které jemně rozdrtí posečenou trávu a rozprostře ji na trávník jako přírodní hnojivo. Centrálně umístěnou výšku sečení snadno nastavíte pomocí páky do 6 poloh v rozmezí 22 až 80 mm. Velká zadní kola usnadňují manévrování na nerovném terénu. Boční deflektor a mulčovací záslepka jsou součástí dodávky.
Výkonná platforma Combi 4v1
Tato sekačka, postavená na konceptu Combi, nabízí plnou 4v1 všestrannost – sběr trávy, mulčování, boční i zadní výhoz. To vše doplňuje velký sběrný koš s indikátorem naplnění, který umožňuje plynulé sečení bez zbytečných přestávek.
51 cm žací ústrojí
51cm ocelové žací ústrojí se šesti nastavitelnými výškami sečení (22–80 mm) a 4v1 systémem sečení – sběr trávy, mulčování, boční i zadní výhoz – zajišťuje flexibilní a přesné sečení.
Nový způsob, jak sekat trávník
Speciálně navržené madlo Fulcrum pro pojezdové sekačky STIGA zcela mění způsob, jakým sekáte trávník. Díky inovativní konstrukci jej lze naklonit až o 25° od žacího ústrojí, což umožňuje pohodlné sečení pod keři a podél zdí bez poškrábání, odření nebo ušpinění.
Technické parametry
Doporučená pracovní plocha 1800 ㎡
Model motoru ST 170 OHV Autochoke Powered by STIGA
Ovládání otáček Pevné otáčky
Kapacita palivové nádrže 1 l
Kapacita olejové nádrže 0.55 l
Typ systému drcení Sběr, Mulčování, Boční výhoz, Zadní výhoz
Konstrukční materiál sekací hlavy Galvanizovaná ocel
Nastavení výšky sečení Centralní
Polohy výšky sečení 6 pozic
Rozsah výšky sečení 22 - 80 mm
Pojezd S vlastním pohonem
Rychlost vpřed 3.7 Km/h
Typ rukojeti Fulcrum + soft grip
Kola 200 / 280mm drážkovaná kola na kuličkových ložiskách s měkkým běhounem
Typ koše Hybridní s varováním
Garantovaná hladina akustického výkonu (LwA) dB(A) 98
Měřená hladina akustického výkonu (LwA) dB(A) 97.1
Měřená hladina akustického tlaku na uchu operátora (LpA) dB(A) 83
Hladina vibrací (m/s2) 5.9
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.