Honda HRG 466 PK

ZDARMAZDARMA
466 PK
14 990 Kč
Na dotaz

motor 5.5 HP Honda GCV 160
sečení záběr 46 cm
koš 55 l
malá obratná sekačka bez pojezdu
!!ZDARMA OLEJ DO MOTORU!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní, pevné a snadné pro obsluhu.

 

Naše sekačky řady HRG - IZY se dělí na verze bez pojezdu nebo s vlastním pojezdem. Nic jiného nepromění během chvíle Vaši zahradu v perfektní, pečlivě střižený trávník.

Snadné při ovládání, údržbě i uskladnění. Sekačky s názvem Izy (z anglického „easy“ – snadno) jsou dostatečně obratné na to, aby se s nimi snadno a rychle manévrovalo po členitém trávníku. Díky velkoobjemovému sběrnému koši, který se snadno a rychle vyprazdňuje, Vám zbude více volného času na to, abyste si užili Vaší zahrady.

Představením sekaček nové modelové řady HRG pod společným označení IZY vytvořila Honda naprosto novou výkonovou a kvalitativní dimenzi mezi sekačkami dané cenové kategorie.

Konstruktéři&nbsp, dokonalým sladěním výkonu a kroutícího momentu motoru s podvozkem sekačky a tvarem žací komory a tvarováním žací čepele vytvořili naprosto dokonalý celek, který svými vlasnostmi daleko převyšuje ostatní sekačky své kategorie byť mohou být poháněny také motorem Honda. Ihned se tato sekačka stala vzorem pro lehkou a výkonnou sekačku se snadným startováním, snadným ovládáním, snadnou obsluhou a hlavně pro kvalitní sekání s bezkonkurenčně výkonným sběrem.

Interním testováním bylo zjištěna o 50% lepší efektivita sběru ve srovnání s jinými sekačkami této kategorie.

Díky svému líbivému ztvárnění a snadnému ovládání a hlavně nízké hmotnosti si během krátké doby získala srdce hlavně uživatelů z řad ženské populace.

 

Technické parametry

Záběr sečení (cm) 46
Typ motoru 4-takt, OHC
Zdvihový objem (cm3) 160
Model motoru GCV 160
Jmenovitý výkon motoru (kW/ot.min-1) 2,7 / 2.800
Objem palivové nádrže (l) 0,91
Množství motorového oleje (l) 0,55
Typ pojezdu Bez pojezdu
Rychlost pojezdu (m/s) Bez pojezdu
Materiál podvozku sekačky Ocel
Roto-stop Ne
Mulčování Ne
Počet stupňů výšky sečení 6
Rozsah výšky sečení (mm) 20 - 74
Objem sběrného koše (l) 55
Garantovaná hlučnost dB(A) 94
Vnější rozměry D x Š x V (mm) 1.445 x 497 x 980
Suchá hmotnost (kg) 30
Další vlastnosti -
Doba sběru trávy na 100m2 trávníku (mm:ss) 9:59
 

Výhody zahradních sekaček IZY:

 

Kuličková ložiska jak v předních, tak i v zadních kolech:

Tlačit či přitahovat sekačku ve stísněných místech kolem překážek jde velmi snadno.

 

Podvozek vylisován z odolné ocele:

Kvalitní a pevný materiál odolný vůči nárazům a kataforézní povrchová úprava chrání před korozí, otěrem a působením UV záření. Kataforéza je jednou z nejprogresivnějších výrobních technologií nanášení ekologických práškových barev s vysokým stupněm antikorozní ochrany kovů.

 

Speciální žací nůž:

Nůž je vyroben tak, aby se díky své speciální konstrukci a použitému materiálu při náhodném nárazu na pevnou překážku sám zdeformoval a do jisté míry absorboval energii nárazu aniž by se zlomil. To znamená nízké provozní náklady a delší životnost stroje.

 

Možnost mulčování:

Recyklováním malých travních částeček zpět do Vašeho trávníku je IZY ekologicky čistá stejně tak, jako je čistý i Váš zdravý trávník.

 

Sběrný travní koš velkého objemu:

Pečlivě promyšlená konstrukce díky maximálnímu průtoku vzduchu&nbsp, zaručuje vynikající schopnost sběru trávy a speciální textílie zachycuje kromě trávy i drobné prachové částice a snižuje prašnost.

 

Automatický sytič:

Všechny naše stroje jsou opatřeny 4-taktními spalovacími motory Honda světové třídy, které se vyznačují, mimo jiné, spolehlivým startem a nenáročnou údržbou. V zájmu usnadnění startování jsou&nbsp, opatřeny automatickým systičem. Všechny naše sekačky pracují na běžný, bezolovnatý, automobilový benzín.

 

Snížená hlučnost:

Pracovníci vývojového střediska Honda vyvinuli nízkohlučný žací nůž chráněný patentem se sníženou hlučností o 0,5 dBA oproti běžným žacím nožům. Tento žací nůž v kombinaci se speciálně tvarovanou žací komorou a tichým motorem znamená hlučnost sekačky o 30% nižší, než stanovují evropské normy.

 

Optiflow – řízení toku vzduchu pod sekačkou:

Podvozek a žací komora sekačky jsou speciálně tvarovány tak, aby se maximálně efektivně zlepšil tok ohromného množství vzduchu v prostoru pod sekačkou a následný průtok vzduchu, pumpovaného rotujícm žacím nožem, opatřeným ventilačními lopatkami, do sběrného koše. Značně se tím zlepšuje sběrný výkon sekačky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: