Magnus - čtyřkolový vozík

Novinka
Značka: Elektropower
54 900 Kč

Zvolte variantu

Motor 1000 W
Max. rychlost 23 km/h 
Dojezdová vzdálenost až 70 km 
Doba nabíjení 6-8 hodin
Nosnost 150 kg
Hmotnost 139 kg 

Detailní informace

barvy: Modrá
Vyprodáno
54 900 Kč
barvy: Červená
Vyprodáno
54 900 Kč
barvy: Červenobílá
Vyprodáno
54 900 Kč

Detailní popis produktu

Novinka v naší nabídce! 

Elektrická čtyřkolka MAGNUS byla vyvinuta z poznatků získaných z našeho bestselleru, elektrické tříkolky de LUXE.

Magnus ve své přední části má propracovaný systém odpružené nápravy, s plnohodnotným řízením tak, jak znáte z automobilů. Při jízdě a zatáčení Vám dá nejvyšší možnou stabilitu. Obě přední kola jsou osazena kapalinovými kotoučovými brzdami, pro snadné zastavení stroje.

Barevný, digitální display je přehledný a uživatelsky přívětivý. Na řídítkách jsou ovladače pro přepínání režimu jízdy (omezení maximální rychlosti), přepínač světel, blinkry a klaxon. Stroj se uvádí do pohybu plynulým otočením akcelerátoru na pravé straně řídítek. Ovládání MAGNUSE je jednoduché a intuitivní.

Pod řídítky stroje je úložný prostor pro drobnosti a držák na nápoje. Také je tu umístěn USB port, který vám umožní připojit nabíječku na drobná elektrická zařízení jako je například mobilní telefon.

Robustní sedačka Vám zajistí maximální pohodlí. Je posunovatelná vpřed a vzad, díky čemuž si můžete nastavit pro Vás pohodlnou vzdálenost od řídítek. Obě postranní opěrky lze zvednout tak, aby nijak neomezovali Vaše pohodlí při nástupu nebo výstupu ze stroje. Sedačka je také osazena opěrkou hlavy, která je výškově nastavitelná.

Úložné, uzamykatelné prostory nabízí Magnus celkem dva. Menší se nachází pod sedačkou, kterou lze v zadní části stroje odemknout a nadzvednout. Hlavní úložný prostor je v podobě velkého boxu umístěného za sedačkou. Box je pevný, zabezpečený zámkem. Uvnitř boxu pak jsou k dispozici popruhy pro zabezpečení obsahu.

Celý stroj je kvalitně osvětlen tak, aby byla zajištěna Vaše viditelnost i ve zhoršených světelných podmínkách. Stroj je osazen denním svícením, nočním svícením, blinkry, brzdovými světly, a navíc zadním velkým červeným LED světlem, které vede pod celou sedačkou, pro zajištění Vaší bezpečnosti.

Technické parametry:

 • Max. rychlost: 23 km/h
 • Max. dojezd: až 70 km
 • Výkon motoru: 1000 W
 • Hmotnost: 139 kg
 • Nosnost: 150 kg
 • Stoupavost: až 16%
 • Rozměry ŠxVxD: 73 cm x 130 cm x 174 cm
 • Typ baterie: olověná, gelová, bezúdržbová
 • Vyjímatelná baterie: NE - pro účely dobíjení mimo stroj
 • Kapacita baterie: 5x20 Ah
 • Napětí baterie: 60 V
 • Nabíjení baterie: max. 9 hodin
Nevyplňujte toto pole:
PA Avatar autora 17.8.2021 18:46
Dobrý den, velmi těžko se hodnotí čtyřkolový vozík Magnus a to z jednoho prostého důvodu - stačilo by napsat vynikající. Jsem hrozně moc rád, že jsem si mohl "na stará kolena" dovolit zakoupit tento vozík. Mám 72 roků, problém s chůzí a nedovolil jsem si jít dále, než do obchodu pár set metrů. Nyní jezdím nakupovat do vedlejší obce, na výlety po okolí a to vše díky "Jankovi", jak jsem si vozík pojmenoval. Opravdu jsem ani nečekal, že budu s "Jankem" tak spokojený. Naučit se s ním jezdit mi trvalo "hrozně dlouho", celých dvacet minut. Co víc si přát ? Jen aby mi "Janek" sloužil ještě pár let, kterých se doufám dožiji a Vám všem, kteří toto čtete, vřele doporučuji takového "Janka" přikoupit do rodiny. A nakonec ještě poděkování obchodu Tlamka, za perfektní jednání a za bezpečné zabalení čtyřkolky k dovozu k zákazníkovi a to zcela zdarma. Petr Abrahamčík
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: