MULTIHOG CX 55

Na dotaz
Neohodnoceno
Značka: Ostatní
1 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Motor 55 HP Kohler diesel pohon 4x4 kloubový mechanismus volitelné příslušenství: -sekačka,cepáková sekačka, mulčovač -radlice,zametací kartáč -vysavač -kropení -atd..............

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkon motoru55 HP
Emisní normaTier 4
Maximální rychlost40 km/h
Trvalý pohon 4x4

Rozměry a hmotnost

Délka3440 - 3490 mm
Šířka1150 - 1550 mm
Výška1980 - 2090 mm
Celková povolená hmotnost3500 kg

Ostatní

Schváleno pro provoz na pozemních komunikacích
Tříbodový závěs s mechanicky poháněnou vývodovou hřídelí
Odpružený vinutými pružinami
Hydraulický systém Load Sensing

vnější rádius zatáčení 2663 mm
mechanická náhonová hřídel
maximální výkon hydraulického čerpadla 100 l/min,pracovní tlak 220 bar


Víceúčelový nosič pracovního nářadí Multihog se prokazatelně osvědčil jako univerzální řešení pro letní i zimní údržbu silnic a dálnic. Stejně tak pro veškerou pozemní údržbu, mimo jiné místních úřadů a letišť.
 ,
Výrobce Multihog, který sídlí v Irsku, spustil svůj první model MH v roce 2008. Ten byl krátce poté doplněn o celou modelovou řadu MX.

Řada CX se vyznačuje velmi úzkými rozměry šasi (již od 1150 mm). Dalším přínosem je celková hmotnost vozidla do 3500kg, kterou splňují hned tři modely řady CX. Máme i řešení pro ty, kteří potřebují vyšší nosnost, a to variantu řady CX s celkovou hmotností vozidla dokonce 4000kg. Tato varianta má i prodloužený rozvor zajišťující větší prostor pro nástavby. ,
Motory Kohler zajišťují velmi čistý provoz s nízkou úrovní emisí, které splňují požadavky na emisní třídu Tier IVi/Euro IIIB.

Jednotky CX jsou vybaveny výkonnou hydraulikou load sensing, mechanickou vývodovou hřídelí a tříbodovým závěsem kategorie I nebo II. Tříbodový závěs na přední straně umožňuje modelům CX snadné použití i se stávajícími nářadími. S veškerým vybavením značky Multihog si řidiči mohou být jisti velmi bezpečnou a pohodlnou prací díky prostorné a ergonomické kabině, při zachování vynikající viditelnosti ve všech směrech s velmi nízkou úrovní hluku a vibrací.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: