MMSPRAY GRUPPO SCARRABILE 200 O3 ozonový generátor

Novinka Na dotaz Skladem u dodavatele
1 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Velkokapacitní generátor ozonové vody, který je možné namontovat na vozidlo nebo přívěs. Slouží k dezinfekci venkovních prostor s mnohonásobnou účinností než současné chemické prostředky

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

Ozon je složený ze tří atomů kyslíku, je jedním z nejsilnějších oxidantů existujících v přírodě, které jsou schopné ničit viry, kromě široké škály jiných mikroorganismů přítomných ve vzduchu a na površích. Můžeme říci, že ozon nemá limity na počet a druhy mikroorganismů, které může eliminovat, protože na ně působí na různých úrovních.

Ozon má velmi silnou přírodní a biologickou biocidní sílu.
Dnes je známá jako nejsilnější, nejúčinnější a nejbezpečnější sloučenina v dezinfekčních a dezinfekčních procedurách.
Má velmi vysokou baktericidní, fungicidní a virucidní sílu, ale se zásadní výhodou, která ji činí jedinečnou: v krátké době se ozon přemění zpět na kyslík, aniž by na vegetaci, produktech a životním prostředí zanechal jakýkoli druh zbytků.
V nadcházejících letech bude vynikajícím kandidátem na integraci nebo nahrazení klasických ošetření pesticidy v integrovaném boji organického a biodynamického zemědělství.

Ozon (O₃) byl uznán WHO a Národním zdravotním ústavem , což je přirozená ochrana pro sterilizaci prostředí kontaminovaného bakteriemi, viry, spórami atd. A zamořenými roztoči, hmyzem atd. Je tedy vědecky dokázáno, že ozon má velmi silnou sterilizační sílu a nezanechává žádné zbytky ani na površích ani v prostředí.

Všechny naše stroje mají CE certifikát a spolehlivost výsledků je dokumentována testy provedenými a ověřenými certifikovanou analytickou laboratoří ( výsledky MM-BiOzone KIT )

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: