MMSPRAY BIOZONO 50 ozonový generátor

Skladem u dodavatele
Neohodnoceno
1 Kč
Na dotaz

Generátor ozonové vody, který je s bateriovým, motorovým nebo 230V pohonem. Slouží k dezinfeki vnitřních i venkovních prostor s mnohonásobnou účinností než současné chemické prostředky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ozon je složený ze tří atomů kyslíku, je jedním z nejsilnějších oxidantů existujících v přírodě, které jsou schopné ničit viry, kromě široké škály jiných mikroorganismů přítomných ve vzduchu a na površích. Můžeme říci, že ozon nemá limity na počet a druhy mikroorganismů, které může eliminovat, protože na ně působí na různých úrovních.

Ozon jako prostředek dezinfekce proti houbám, bakteriím, virům.

Ozon má velmi silnou přírodní a biologickou biocidní sílu.
Dnes je známá jako nejsilnější, nejúčinnější a nejbezpečnější sloučenina v dezinfekčních a sanitačních procedurách.
Má velmi vysokou baktericidní, fungicidní a virucidní sílu, ale se zásadní výhodou, která ji činí jedinečnou: v krátké době se ozon přemění zpět na kyslík, aniž by na vegetaci, produktech a životním prostředí zanechal jakýkoli druh zbytků.
V příštích několika letech bude vynikajícím kandidátem na integraci nebo nahrazení klasických ošetření pesticidy v integrovaném boji organického a biodynamického zemědělství.

Ozon (O₃) byl uznán WHO a Národním zdravotním ústavem, což je přirozená ochrana pro sterilizaci prostředí kontaminovaného bakteriemi, viry, spory atd. a zamořené roztoči, hmyzem atd. Je tedy vědecky prokázáno, že ozon má velmi silnou sterilizační sílu a nezanechává žádné zbytky ani na površích ani v životním prostředí.

Všechny naše stroje jsou certifikovány CE a spolehlivost výsledků je dokumentována provedenými testy a ověřena certifikovanou analytickou laboratoří ( technická zpráva )

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: