MultiOne řada 9

Na dotaz
Neohodnoceno
Značka: MultiOne
1 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Zdvihová síla: 1600 kg
Výkon motoru: 50/57 HP
Max. rychlost: 25/30 km/h
Tlačná síla: 1750 kgf
Výška zdvihu: 3,2 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nakladač MultiOne řady 9 je kloubový model vybavený robustním teleskopickým výložníkem a novou generací rámu stroje. Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem s uzávěrkou na všech čtyřech kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor zn. POCLAIN) dále je vybavený systémem prokluzu kol DBS, který jednoduše zabraňuje smýkání kol např. na travnatém nebo jemném povrchu a tím zabraňuje jeho poškození. V základní výbavě disponuje i děličem točivého momentu, který rozděluje kroutící moment rovnoměrně na všechna čtyři kola. Je poháněný čtyřválcovým dieselovým motorem YANMAR (9.5) nebo KOHLER (9.6).

Vyznačují se velkou tlačnou silou a rychlostí. Stroj je vybaven teleskopickým výložníkem s paralelogramem, v základní výbavě s multifunkčním joystickem a elektrohydraulickou parkovací brzdou na předních kolech. Na přání lze vybavit řadu 9 prosklenou kabinou s topením nebo klimatizací!! Řada 9 má malý bod vnitřního otáčení a díky svým rozměrům 150cm šířky, 320cm délky, 215cm výšky a váze 2060 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržba prostranství, zahrad, atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. 

Právě díky svému výkonu a možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, podkop, půdní vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Technické parametry

 
MultiOne 9.5 / 9.6
Zdvihová síla: 1600 kg
Výkon motoru: 57 HP
Max. rychlost: 25 km/h
Tlačná síla: 1750 kgf
Průtok: 95 l /min
Výška zdvihu: 3,2 m
Hmotnost: 2060 kg
Výška: 2150 mm
Šířka: 1500 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: