Iseki TM 3265 AHL

Na dotaz
Neohodnoceno
Značka: Iseki
1 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Motor: ISEKI diesel
Výkon max.: 30 HP
Objem válců: 1498 cm3
Převodovka: hydrostatická
Rychlost: 25 km / hod.
Řízení: hydraulické

Detailní informace

Detailní popis produktu

V ceně bezpečnostní komfortní kabina, výstražný maják, hydraulický rozvaděč s ovladačem, čelní hydrozávěs, přední a zadní přípoje!!!Kompaktní malotraktor série TM 3265 AHL sjednocuje charakteristiky výkonu a možnosti využití komunálního stroje. Kompaktní rozměry umožńují práci ve stísněných podmínkách. Tento model s hydrostatickou převodovkou je vybaven inovativním systémem ILS vyvinutým ISEKI v Německu. Kompaktní malotraktor TM 3245 AHL je řízen díky hydrostatické převodovce pouze dvěma pedály umístěnými vedle sebe. Odpadá tak nepříjemné pešlapování pedálů známé z jiných systémů. Traktor má také pod zátěží spínatelný vývodový hřídel. Čelní hydrozávěsy ISEKI nabízejí více. Osvědčenou geometrií dochází při zvedání k náklonu vzad. Tím je dosaženo větší výšky zdvihu a snadnější překonání překážek. Hydraulické vývody umožňují ovládání funkcí přídavných zařízení pohodlně z místa obsluhy.

Technické údaje


Motor: ISEKI diesel
Výkon max.: 30 HP
Výkon dle ECE R24: 20 / 27 kW / HP
Objem válců: 1498 cm3
Převodovka: hydrostatická
Rychlostní stupně: plynulý hydrostat
Rychlost: 25 km / hod.
Řízení: hydraulické
Pracovní hydraulika: 20,6 l / min.
Délka: 2880 mm
Šířka: 1228 mm
Výška vč. kabiny: 2055 mm

Série TM 3000...
profesionální technika již od 18 PS

Osvědčená série TM 3000 nyní v rozpětí výkonu 13 - 22 kW (18 - 30 PS)Traktory série TM sjednocují charakteristiky výkonu a možnosti využití komunálního stroje. Kompaktní rozměry (min. šířka 1000 mm) umožňuje práci ve stísněných podmínkách. Modely s hydrostatem jsou nyní vybaveny 3-stupňovou převodovkou!

Čelní hydrozávěsy ISEKI nabízejí více. Osvědčenou geometrií dochází při zvedání k náklonu směrem vzad. Tím je dosaženo větší výšky zdvihu a snadnější překonání překážek. Hydraulické vývody umožňují ovládání funkcí přídavných zařízení pohodlně ze sedadla obsluhy.

Bezkonkurenčně nejlepší ve své třídě. Rozdílné výšky závěsného zařízení nebo současné používání rozmetadla a spojky kulové hlavy. U ISEKI je toto vše možné se sériovým vybavením. Přídavný rám a výškově nastavitelné tažné zařízení jsou součástí dodávky nového stroje.

Veškeré modely s hydrostatickou převodovkou jsou řízeny dvěma pedály umístěnými vedle sebe. Odpadá tak nepříjemné přešlapování pedálů známé z jiných systémů.

Skutečný a velmi přehledný profesionál. Se sérií TM 3000 máte vše po ruce.

Pod zátěží spínatelný vývodový hřídel je bezpečnější a individuálně využitelný. Nebezpečné situace je tak možné zvládnout s přehledem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: