Iseki TM 3215 AHL

Na dotaz
Neohodnoceno
Značka: Iseki
1 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Motor diesel 3 válec, vodou chlazený
Výkon 24 HP
Pohon 4x4
Uzávěrka diferenciálu zadní
Převodovka hydrostatická
řízení hydraulické

Detailní informace

Detailní popis produktu

Traktory série TM sjednocují charakteristiky výkonu a možnosti využití komunálního stroje. Kompaktní rozměry (min. šířka 1000 mm) umožňuje práci ve stísněných podmínkách. Modely s hydrostatem jsou nyní vybaveny 3-stupňovou převodovkou!


Čelní hydrozávěsy ISEKI nabízejí více. Osvědčenou geometrií dochází při zvedání k náklonu směrem vzad. Tím je dosaženo větší výšky zdvihu a snadnější překonání překážek. Hydraulické vývody umožňují ovládání funkcí přídavných zařízení pohodlně ze sedadla obsluhy.

Bezkonkurenčně nejlepší ve své třídě. Rozdílné výšky závěsného zařízení nebo současné používání rozmetadla a spojky kulové hlavy. U ISEKI je toto vše možné se sériovým vybavením. Přídavný rám a výškově nastavitelné tažné zařízení jsou součástí dodávky nového stroje.

Veškeré modely s hydrostatickou převodovkou jsou řízeny dvěma pedály umístěnými vedle sebe. Odpadá tak nepříjemné přešlapování pedálů známé z jiných systémů.

Skutečný a velmi přehledný profesionál. Se sérií TM 3000 máte vše po ruce.

Pod zátěží spínatelný vývodový hřídel je bezpečnější a individuálně využitelný. Nebezpečné situace je tak možné zvládnout s přehledem.

Kompaktní malotraktor Iseki TM 3215 AHL sjednocuje charakteristiky výkonu a možnosti využití komunálního stroje. Kompaktní rozměry (min. šířka 1000 mm) umožňuje práci ve stísněných podmínkách. Modely s hydrostatem jsou nyní vybaveny 3-stupňovou převodovkou!

Technické údaje


Motor: ISEKI diesel 3 válec
Výkon max.: 18 / 24 kW/HP
Výkon dle ECE R24: 15 / 20 kW/HP
Objem motoru: 1123 cm3
Převodovka: hydrostatická
Rychlostní stupně: plynulý hydrostat
Rychlost: 24 km / hod.
Řízení: hydraulické
Pracovní hydraulika: 20,6 l / min.
Délka: 2820 mm
Šířka: 1295 mm
Výška vč. kabiny: 2025 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: