Iseki TH 4365 AHL

Na dotaz
Neohodnoceno
Značka: Iseki
1 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Motor: ISEKI diesel
Výkon max.: 40 HP
Objem válců: 1647 cm3
Převodovka: hydrostatická
Rychlost: 30 km / hod.
Řízení: hydraulické

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní malotraktor Iseki TH 4365 AHL je ideální pro různé aplikace pro obce nebo soukromé použití, například, čištění komunikací a hospodaření na malých polích. Kompaktní malotraktor Iseki TH 4365 AHL je vybaven dieslovým motorem Iseki o maximálním výkonu 40 HP a třístupňovou hydrostatickou převodovkou. Nová řada kompaktních traktorů TH 4365 AHL má šikmou kapotu motoru, která poskytuje dobrou viditelnost pro čelní nástavby, dále se traktor nechá dovybavit kabinou nebo ochranným rámem a dalším příslušenstvím.

Technické údaje


Motor: ISEKI diesel
Výkon max.: 40 HP
Výkon dle ECE R24: 27 kW
Objem válců: 1647 cm3
Převodovka: hydrostatická
Rychlostní stupně: plynulý hydrostat
Rychlost vpřed / vzad: 30 / 20 km / hod.
Řízení: hydraulické
Pracovní hydraulika: 29,2 l / min.
Délka: 3095 mm
Šířka s travními pneu: 1280 mm
Šířka s šípovými pneu: 1130 mm
Výška vč. kabiny: 2095 mm

Série TH400
nikdo jiný nenabízí víc
... Nejprodávanější modely traktorů ISEKI pro náročné profesionály.** Nová generace TH 4000 přináší modely v rozpětí výkonu 33 - 40 PS. Úspěšná koncepce s moderními inovativními prvky zaručuje 100% spokojenost obsluhy i majitele.

** U ISEKI jsou standardně používána normovaná ocelová hydraulická potrubí zabezpečená proti netěsnostem. U profesionálních zařízení by měla být používána ze zásady pro zajištění trvalé funkčnosti.

** Pouze se systémovým řešením ISEKI obdržíte kompatibilní přídavná zařízení konstruovaná na míru s krátkou roztečí. Tím je zlepšené rozložení hmotnosti a zároveň zvýšena hospodárnost.

** Nové jsou čelní nakladače série TH 4000. Konstruktéři přitom dbali zejména na velkou zvedací sílu a snadnou montáž a demontáž. Demontáž je vyřešena během minuty a je možné pracovat s jiným čelním přídavným zařízením. Na obrázku je dobře patrné, že u ISEKI není nutná demontáž čelního hydrozávěsu při současném používání čelního nakladače. To představuje velkou úsporu času i peněz.

** Tři oddělené spínatelné hřídele poskytují konstantně vysoký výkon a disponují jedinečným ISEKI „měkkým“ rozběhem.

** Volitelně s kabinou nebo ochranným rámem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: