Iseki TH 4335 AL

Na dotaz
Neohodnoceno
Značka: Iseki
1 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Motor: ISEKI diesel
Výkon max.: 37 HP
Objem válců: 1498 cm3
Převodovka: mechanická,8+8R
zdarma- přední blatníky, ovladač hydrauliky - joystick, přívěsová spojka, 2 zadní hydraulické vývody, komfortní sedačka s opěrkou hlavy!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

V ceně přední blatníky, ovladač hydrauliky - joystick, přívěsová spojka, 2 zadní hydraulické vývody, komfortní sedačka s opěrkou hlavy!!!Kompaktní malotraktor Iseki TH 4335 AL je ideální pro různé aplikace pro obce nebo soukromé použití, například, čištění komunikací a hospodaření na malých polích. Kompaktní malotraktor Iseki TH 4335 AL je vybaven dieslovým motorem Iseki o maximálním výkonu 37 HP a osmistupňovou mechanickou převodovkou. Nová řada kompaktních traktorů TH 4335 AL má šikmou kapotu motoru, která poskytuje dobrou viditelnost pro čelní nástavby, dále se traktor nechá dovybavit kabinou nebo ochranným rámem a dalším příslušenstvím.

Technické údaje


Motor: ISEKI diesel
Výkon max.: 37 HP
Výkon dle ECE R24: 25 kW
Objem válců: 1498 cm3
Převodovka: mechanická
Rychlostní stupně: 8 + 8R
Rychlost vpřed / vzad: 30 / 20 km / hod.
Řízení: hydraulické
Pracovní hydraulika: 45,7 l / min.
Délka: 3150 mm
Šířka s travními pneu: 1280 mm
Šířka s šípovými pneu: 1130 mm
Výška vč. kabiny: 2095 mm

Série TH400
nikdo jiný nenabízí víc
... Nejprodávanější modely traktorů ISEKI pro náročné profesionály.
** Nová generace TH 4000 přináší modely v rozpětí výkonu 33 - 40 PS. Úspěšná koncepce s moderními inovativními prvky zaručuje 100% spokojenost obsluhy i majitele.

** U ISEKI jsou standardně používána normovaná ocelová hydraulická potrubí zabezpečená proti netěsnostem. U profesionálních zařízení by měla být používána ze zásady pro zajištění trvalé funkčnosti.

* * Pouze se systémovým řešením ISEKI obdržíte kompatibilní přídavná zařízení konstruovaná na míru s krátkou roztečí. Tím je zlepšené rozložení hmotnosti a zároveň zvýšena hospodárnost.

* *Nové jsou čelní nakladače série TH 4000. Konstruktéři přitom dbali zejména na velkou zvedací sílu a snadnou montáž a demontáž. Demontáž je vyřešena během minuty a je možné pracovat s jiným čelním přídavným zařízením. Na obrázku je dobře patrné, že u ISEKI není nutná demontáž čelního hydrozávěsu při současném používání čelního nakladače. To představuje velkou úsporu času i peněz.

* *Tři oddělené spínatelné hřídele poskytují konstantně vysoký výkon a disponují jedinečným ISEKI „měkkým“ rozběhem.

* *Volitelně s kabinou nebo ochranným rámem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: