Iseki TG 5395 AHL

Na dotaz
Neohodnoceno
Značka: Iseki
1 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Motor: ISEKI diesel
Výkon max.: 45 HP
Objem válců: 1498 cm3
Převodovka: hydrostatická
Rychlost: 0,37 - 30 km / hod.
Řízení: hydraulické

Detailní informace

Detailní popis produktu

V ceně komfortní kabina, travní pneumatiky, čelní vývodová hřídel, čelní hydrozávěs, přídavná hydraulika, pákový ovladač, přední a zadní hydraulické přípoje, zadnípracovní reflektory, maják.

Kompaktní malotraktory ISEKI TG 5000 jsou chytré a inteligentní stroje pro novou generaci. Jejich vysoký výkon, spolehlivost a systémy automatického řízení přinese užitek práci v terénu. Zcela nový design je stylový a působivý. Nová série TG 5000 již od počátku překonala veškerá očekávání. Kompaktní malotraktor Iseki TG 5395 AHL je vybaven pohonem 4x4 a nastavením dynamiky a rychlosti pojezdu dle aktuálních podmínek.

Technické údaje


Motor: ISEKI diesel
Výkon max.: 45 HP
Výkon dle ECE R24: 29 / 40 kW / HP
Objem válců: 1498 cm3
Převodovka: hydrostatická
Rychlostní stupně: plynulý hydrostat
Rychlost: 0,37 - 30 km / hod.
Řízení: hydraulické
Pracovní hydraulika: 34,4 l / min.
Délka: 3140 mm
Šířka: 1440 mm
Výška vč. kabiny: 2170 mm

* Nová přístrojová deska poskytuje díky digitálnímu ukazateli řadu informací. Tím se nezvyšuje pouze hospodárnost provozu, ale také bezpečnost při denním používání. Ukazatel údržby informuje řidiče o nadcházejících servisních pracích nebo v případě provozní poruchy usnadňuje diagnostiku.

* Převodovka řady Q- Shift, umožňující řadit při zátěži, se ovládá pouze dvěma tlačítky.

* Mód zobrazení displeje nebo dynamika vývodových hřídelů se nastavují dvěmi tlačítky. Vývodové hřídele je možné spínat ve 2 stupních dynamiky.

* Kvalitní a komfortní kabina s nejlepší vzduchově odpruženou sedačkou na trhu se dodávají volitelně nebo sériově (TG 5470). Hlavní pozornost se při vývoji kabiny soustředila na ergonomii pro řidiče. Nastupte a pociťujte příjemný pocit. Konstrukční řešení umožňuje obsluze vynikající přehled v interiéru kabiny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: