elektrický nakladač MiniZ

1 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Maximální nosnost 400 kg

Maximální výkon 3 x 7 kW

Provozní hmotnost nakladače 1 100 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOVACO MiniZ je díky svým kompaktním rozměrům ideální pro práce ve stísněných prostorech. MiniZ byl stvořen především pro využití jako je výstavba interiérů, zahradní architektura anebo práce v rostlinné a živočišné výrobě. Nejen pro tyto aplikace je to bez nadsázky stroj, který je jediný svého druhu.

MiniZ je vybaven baterií o kapacitě 225 Ah. Na jeden nabíjecí cyklus dokáže pásový nakladač MiniZ zpravidla pracovat 8 hodin.

Chytrá moderní konstrukce nakladače MiniZ dovolila, aby vznikl pásový nakladač, který nemá pouze bezkonkurenční vnější rozměry, ale zároveň uvnitř své konstrukce ukrývá výkonnou a odolnou techniku, na kterou se lze spolehnout. Pohon stroje a hydraulického okruhu zajišťují 3 naddimenzované elektromotory. Každý z nich má jasně danou svoji úlohu, což také přispívá k efektivitě provozu stroje.

I přes své kompaktní rozměry dokáže být elektrický nakladač MiniZ maximálně efektivní díky výšce zdvihu až 2070 mm a do této výšky nečiní stroji problém zvednout náklad o hmotnosti až 400 kg. To vše je možné díky správně naddimenzovaném hydraulickém okruhu.

MiniZ disponuje odolným pásovým podvozkem, který dodává stroji enormní trakci na všech druzích povrchu. Podle preferovaného povrchu lze také přizpůsobit konfiguraci vzorku pásů. Pro efektivní pohyb při práci je možné volit ze dvou rychlostí pojezdu.

MiniZ je kompletně ovládán prostřednictvím joystickového ovladače Danfoss nebo kteréhokoliv smartphonu. Ovladač může být upevněn na nakladači a operátor může pracovat přímo z nakladače, anebo lze ovladač snadno uvolnit z držáku a operátor se s ním může volně pohybovat v okolí pracujícího nakladače.

Další nespornou výhodou MiniZ je jeho návykově tichý chod v průběhu práce. Po práci s naším strojem se operátor cítí méně unavený, než kdyby dokončil práci s hlučným dieselovým strojem, který navíc kolem sebe po celou dobu práce usilovně znečišťoval ovzduší.

Absolutní univerzálnost stroje MiniZ dotváří možnost kombinace stroje s více než 30ti našimi elektrickými/ neelektrickými přídavnými zařízeními. Neustále probíhá vývoj nových efektivních přídavných zařízení, které jsou postupně zaváděny do sériové výroby.

Technická specifikace

 
Specifikace
 
Maximální nosnost
400 kg
Překlápěcí zařízení
800 kg
Minimální rychlost
0,1 km/h
Maximální rychlost
5 km/h
 
Hmotnost
 
Provozní hmotnost nakladače
1 100 kg
Celková hmotnost nakladače
1 500 kg
 
Motor
 
Typ motoru: elektrický
3x IPM120
Nominální výkon
3x 2,7 kW
Maximální výkon
3x 7 kW
Maximální točivý moment
3x 24 Nm
 
Hydraulický systém
 
Tlak pracovní hydrauliky
150 bar
Průtok pracovní hydraliky
25 l/min
Objem hydraulické nádrže
30 l
 
Elektrický systém
 
Výdrž při zátěži
8 hod
Čas nabíjení 80%
3 hod
Čas nabíjení 100%
5,3 hod
Typ baterie
olověná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: