elektrický nakladač Elise 900

1 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Maximální nosnost 900 kg

Max výkon 3 x 27 kW

Provozní hmotnost nakladače 3 300 kg

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elise 900 vybavený základní baterií o kapacitě 240 Ah zvládne bezpečně manipulovat s nákladem o maximální nosnosti 900 kg, kdežto Elise900 vybavený rozšířenou baterií o kapacitě 400 Ah nezaskočí ani břemena o hmotnosti až 1400 kg
 
Elise 900 dokáže na jedno nabití pracovat 6+ hodin v případě, že je vybaven základní baterií. Pokud disponuje rozšířenou baterií, nečiní mu problém pracovat 8 a více hodin.
 
Díky výborné stabilitě a chytré konstrukci je možné zvedat těžké náklady až do bezkonkurenční výšky 3637 mm. Tomu sekunduje naddimenzovaný hydraulický okruh.
 
Enormní stabilitu zajišťuje především nízké těžiště, které bylo docíleno umístěním baterie mezi jednotlivá kola a na dno podvozku stroje. Taktéž podélná stabilita je díky baterii sahající do přední části podvozku stroje.
 
Ojedinělá koncepce elektrického pohonu dovoluje stroji Elise900 pohybovat se doslova želví rychlostí pro maximální ochranu podkladu. Podle typu využití lze zvolit 4 rychlosti pojezdu pro co nejefektivnější práci
 
Elise900 není vždy nutné ovládat pouze z kabiny. Je zde také možnost vzdáleného ovládání prostřednictvím Joysticku Danfoss nebo kteréhokoliv smartphonu.
 
Další nespornou výhodou Elise900 je jeho návykově tichý chod v průběhu práce. Po práci s naším strojem se operátor cítí méně unavený, než kdyby dokončil práci s hlučným dieslovým strojem, který navíc kolem sebe po celou dobu práce usilovně znečišťoval ovzduší.
 
Absolutní univerzálnost stroje Elise900 dotváří možnost kombinace stroje s více než 40ti našimi přídavnými zařízeními. Neustále probíhá vývoj nových efektivních přídavných zařízení, které jsou postupně zaváděny do sériové výroby.
 

SPECIFIKACE
Maximální nosnost 900 kg
Překlápěcí zatížení 1 800 kg
Minimální rychlost 0.15 km/h
Maximální rychlost 12 km/h
Trvalá maximální rychlost 12 km/h
HMOTNOSTI
Provozní hmotnost nakladače 3 300 kg
Celková hmotnost nakladače 4 200 kg
MOTOR
Typ motoru: elektrický 3 x GEW
Nominální výkon 3 x 10 kW
Maximální výkon 3 x 27 kW
Maximální kroutící moment 3 x 120 Nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: